Vznikl prostor pro bezplatnou propagaci služeb a produktů chráněných dílen

Cílem nedávno vytvořených webových stránek chraneneDilnyOZP.cz je vytvořit prostor pro bezplatnou propagaci služeb a produktů chráněných dílen či samostatně podnikajících osob se zdravotním postižením. Na základě individuálně vytvořených profilů mohou tyto kvalitní služby a produkty nalézt všichni, kteří rádi nakupují na internetu a při tom by ocenili práci osob se zdravotním postižením.

Stránky chraneneDilnyOZP.cz vznikly z iniciativy organizace Volnočasovky SPORT, z. s. a k jejich realizaci výrazně pomohla podpora Nadace O2, konkrétně projektu Pomáhejme si navzájem – Integrace bez negace. 

Díky tomu, že má každá chráněná dílna i osoba se zdravotním postižením prostor pro vytvoření individuálního profilu, mohou se i potenciální zákazníci více dozvědět o jejich práci jako celku.

Webová stránka je uživatelsky vstřícná a projektový tým mimo další propagace těchto profilů nabízí i bezplatnou pomoc s registrací formou podpory na mobilním telefonu 603 941 418, e-mailu podpora@chraneneDilnyOZP.cz nebo prostřednictvím dostupného youtube videa: goo.gl/XuxTw8.

Pokud byste se nejdříve rádi podívali, jak to u nás vypadá, můžete se podívat na ilustrativní profil: https://www.youtube.com/watch?v=l_BRn-Z18eQ

Zapojte se a podpořme společně zaměstnávání osob se zdravotním postižením. 

Hana Pazderová

 

Datum: 
13.09. 2017