Přidáváním dat do databáze bezbariérových míst je možné vyhrát tablety a další zajímavé ceny

Česká asociace paraplegiků - CZEPA vyhlašuje soutěž pro uživatele mobilní aplikace a webového rozhraní VozejkMap. V období od 10.dubna 2017 do 30. září 2017 každý měsíc odmění menší pozorností tři uživatele, kteří vloží do VozejkMap nejvíce nových bezbariérových míst, a připíše jim body do celkového pořadí. Na základě tohoto pořadí vyhlásí 2.10. 2017 devět nejúspěšnějších, kteří získají hodnotné ceny.

První dva vyhrají tablet Samsung Galaxy a bezplatné zapůjčení vozu Škoda Octavia Combi s ručním řízením, 3 – 5. místo znamená pro výherce chytrý telefon Huawei Y5 a  6. – 9. místo bude odměněno powerbankou.

Mobilní aplikace a webové stránky VozejkMap nabízí mapu, navigaci a informace o bezbariérových místech v celé ČR. Vozíčkáři si v aplikaci mohou naplánovat cestu tak, aby se nedostali do potíží a mohli cestovat samostatně. Nebo si vyhledají např. nejbližší bezbariérovou kavárnu či WC.

 „VozejkMap je unikátní tím, že místa vkládají samotní vozíčkáři na základě vlastní zkušenosti, na bezbariérovost je tak 100% spoleh. Vozíčkáři se díky VozejkMap mohou pohybovat stejně svobodně jako lidé bez hendikepu,“ vysvětluje ředitelka CZEPA a vozíčkářka Alena Jančíková a dodává: „Moc si vážíme věrnosti našich uživatelů. Ti, kteří nejen využívají aplikaci VozejkMap na svých cestách, ale také do ní aktivně přidávají nově objevená bezbariérová místa, zvyšují informační hodnotu VozejkMap. A pomáhají tak ostatním vozíčkářům. Proto jsme pro ně vyhlásili soutěž.“
 

Mobilní aplikace je k dispozici pro operační systémy Android a iOS a je ke stažení zdarma. Vyhledávat a vkládat bezbariérová místa lze i přes webové stránky projektu www.vozejkmap.cz. Zde jsou vystavena i pravidla soutěže. 

 

Jaroslav Filsák

Datum: 
18.04. 2017