Kino bez bariér již po čtrnácté!

Dobrá zpráva pro všechny fanoušky filmu – 4. července začíná v Karlových Varech 49. ročník mezinárodního filmového festivalu. Jeho nedílnou součástí bude již po čtrnácté projekt Kino bez bariér – servis, který se snaží po všech stránkách usnadnit vozíčkářům návštěvu filmového festivalu.

Handicapovaným a jejich doprovodu jsou k dispozici zdarma vstupenky do bezbariérových kin, asistenční služby, doprava po Karlových Varech, parkovací místa u hotelu Thermal, rozsáhlý informační servis, který pomůže s orintací ve festivalovém dění. Za 13 let své existence si tento počin získal řadu věrných návštěvníků a těší nás, že počty hostů každým rokem rostou.

Do 18. června probíhá již tradičně na internetových stránkách www.kinobezbarier.cz  soutěž o ubytování v Karlových Varech během festivalu, tak neváhejte a zkuste štěstí!

Veškeré informace o chystaných filmech, programu, doprodných akcích sledujte na www.kviff.com, kde právě probíhá do 18. června soutěž, jejíž výherce získá ubytování během festivalu.

Jana Gabrielová

 

 

Datum: 
07.06. 2014