Jak na pasivní agresi

Knihu Radky Gottwaldové vydalo nakladatelství Portál, dva čtenáři portálu Pomoc na dvanáctce a Helpnet ji dostanou zdarma. 

Pasivní agresivita je proti otevřené agresi mnohem hůře rozpoznatelná, a přitom se v mezilidské komunikaci vyskytuje možná častěji než otevřený útok. Kniha přibližuje čtenářům, co pasivní agrese znamená a o jaký styl komunikace se jedná.

Každá kapitola je doplněna o příklady z praxe, které názorně ilustrují situace z každodenního života a doplňují teoretickou části knihy. Publikace je určena každému, koho zajímá téma pasivní agrese, chce zlepšit kvalitu svého života, zajímá se o komunikaci nebo zpracovávání emocí. 

Mgr. Radka Gottwaldová vystudovala jednooborovou psychologii, publikuje články z oblasti psychologie, působí v oblasti IT.

Více informací o knize je na stránkách Portálu. Nakladatelství ji zašle bezplatně dvěma čtenářům, kteří pošlou na adresu info@helpnet.cz mail se svou poštovní adresou a do předmětu uvedou Výhra 77. Vyhrají ti dva, jejichž mail dorazí jako 7. a 14. v pořadí.

Knihu  Manuál pro zavedení péče Namasté z minulého kola dostanou Věra Nežerná z Ústí nad Labem a Martina Kurfürstová z Náměšti na Hané. 

Datum: 
19.08. 2017